כללי
הסוד הגדול : איך להוריד 10% ממשקל הגוף תוך 3 שבועות
1 בספטמבר 2015
0

אנחנו קוראים עליהם בעיתונים, במגזינים ובאתרי האינטרנט, איך מצליחים הכוכבים הגדולים של הוליווד לרדת כל כך מהר במשקל ולהראות חטובים ורזים. פורמולת ההרזיה  נשמרה כסוד והועברה כאוצר יקר מפה לאוזן.

בזמן שכולנו מנסים סוגי דיאטות שונות ומשונות , יש את אלה שפשוט אוכלים כמה שרוצים ומרזים. איך זה בדיוק קורה? DIET SYSTEM מביאה אליכם את הסוד ההוליוודי- דיאטה נטורופתית מהירה המשלבת צמחי מרפא אשר גורמים לירידה בתאבון והגברת פירוק השומנים, הצמחים מותאמים באופן אישי לפי אזורי ההשמנה וקצב ההרזיה הרצוי.  

הנטורופתיה מוגדרת כרפואה "שלמה": התמחות בתזונה ושילובה עם הרפואה הקונבציונאלית תוך דגש על שימוש בתוספים טבעיים כמו צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים.

DIET SYSTEM – שיטה נטורופטית להרזיה ושיפור איכות החיים המתמחה בצמחי מרפא שמותאמים באופן אישי לכל אחד.

 

להוריד 10% ממשקל הגוף תוך 3 שבועות

השמנה מוגדרת כמגיפה של העידן החדש.

השמנה יכולה לגרום למחלות רבות כמו למשל יתר לחץ דם, מחלות לבביות, טרשת עורקים, סוכרת ועוד. למעשה ההשמנה היא אחד הגורמים המשמעותיים המשפיעים על מחלות רבות שאפשר לראות עליה בשכיחות שלהן בעשורים האחרונים. ההשמנה היא תופעה שיש להתייחס אליה ברצינות ולטפל בה לא רק כדי ליהנות ממראה מחמיא אלא בעיקר מתוך דאגה לבריאות.

DIET SYSTEM מאפשרת לכם  לרדת במשקל בקלות בלי מאמץ, למנוע את נזקקי ההשמנה ולהשאר רזים ומרוצים להמשך חייכם.

צריכים ירידה מהירה במשקל? חשוב לכם שתהיה תחת פיקוח מקצועי, רוצים לשפר את מצבכם הבריאותי? DIET SYSTEM   מזמינה אתכם להצטרף לקהל חברינו הרזים והמרוצים.

DIET SYSTEM – להוריד 10% ממשקל הגוף תוך 3 שבועותשיטה נטורופטית להרזיה ושיפור איכות החיים. רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים:  

הרזיה באמצעות צמחי מרפא בהתאמה אישית

הרזיה באמצעות צמחי מרפא היא תהליך שאותו מתאימים לכל אחד (או אחת) באופן אישי. הליך ההרזיה אינו דומה בין אחד לשני כיוון שכל גוף עובד בצורה אחרת ועל כל אחד הצמחים משפיעים בצורה שונה. רק לאחר שיחה ובדיקה אישית מקיפה. הרזיה באמצעות התאמת אישית של צמחי מרפא היא הליך בטוח שמיועד לאפשר למטופל לרדת במשקל ולשפר את איכות חייו בלי להרגיש חוסרים או קושי בתהליך.

פורמולות ייחודיות המותאמות לכל אחד באופן אישי

פורמולות צמחים הן דרך נוספת בה ניתנים הצמחים. הפורמולה עשויה מתערובת של כמה צמחים. את הפורמולה לוקח המטופל על פי הנחיות שהוא מקבל מהנטורופת כשהפורמולה תומכת בהליך ההרזיה היא תומכת במטופל ולא רק בתחום אחד יחיד בחייו. כדי להכין את הפורמולה המטפל מבצע אבחון מקיף של המטופל על ידי תשאול ובדיקת מדדים פיזיים ויתאים לו את הפורמולה. חשוב להבין כי הפורמולה היא ייחודית ומכינים אותה עבור המטופל ולכן היא לא מתאימה למטופלים אחרים או לא יכולה להימכר כמוצר מדף (מוצר מדף הוא מוצר שכל אחד יכול לרכוש אותו).

מרפאה להרזיה – שינוי באמצעות תזונה וצמחי מרפא

שיטת ההרזיה של DIET SYSTEM היא שיטה המבוססת על עקרונות הנטורופתיה ורפואת הצמחים. המטרה של המרפאה המטפלת בשיטת דייאט סיסטם היא להתאים לכל אחד את התזונה המתאימה לו ואת צמחי המרפא או הפורמולה שיתמכו בו בדרך הטובה ביותר. כדי לעשות את התהליך בצורה נכונה המטפלים, הינם נטורופתים בכירים אשר למדו בארץ ובחו"ל וצברו ניסיון רב ובתחום הרפואה המשולבת עם התמחות בנושא הרזיה..

השיטה דוגלת בהתאמה אישית של התהליך וזאת כדי ליצור תהליך בריאותי ושמירה על משקל אידאלי לאורך השנים.

באדיבות DIET SYSTEM – רשת מרפאות להרזייה בטוחה ומהירה
סניף ראשי תל אביב: יגאל אלון 157 תל אביב | טלפון: 03-6911175

 

DIET SYSTEM

שיטה נטורופטית להרזיה ושיפור איכות החיים – מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים:

שם

טלפון

דואר אלקטרוני