כללי
טיפולים הוליסטים : המגע המרפא לגוף ולנשמה
7 במרץ 2016
0

רפואה הוליסטית היא שם כולל לכל מה שמעבר לרפואה הקונבנציונאלית, והגישה שלה פשוטה: האדם הוא מכלול ואי אפשר לפרש בעיה רפואית רק כפי שהיא ולטפל בה ספציפית, אלא גוף האדם ונפשו חד הם ולכן חייבים לספק טיפול כולל ופתרון שלם. כחלק מהתפיסה הזו הרפואה ההוליסטית שמה דגש על שמירת אורח חיים בריא הכולל שינה מספקת, תזונה נכונה, פעילות גופנית, הורדת סטרס וכל מה שבונה את האדם ואת גופו ונפשו.

יש טיפולים הוליסטיים שונים כגון: רייקי, הילינג, קריסטלים, טיפולים אנרגטיים שונים ואחרים, והמשותף לכולם הוא אחד – ההבנה שמדובר על קשר ישיר בין הגוף והנפש, ולכן טיפול מתאים בנפש יכול לסייע לגוף ולהיפך. טיפולים הוליסטיים הינם יצירת אנרגיה חדשה, אשר משחררת אמונות מגבילות, מחסומים וכעסים, מה שמביא לשלמות בסוף התהליך.

שיפור באיכות החיים

טיפולים הוליסטיים משפרים את איכות החיים. תסבוכות שלא קיבלו יחס זה שנים אט אט נפתרות, מצוקות אישיות, חוויות מהילדות, אירועים בחיים שהשאירו את חותמם, כל אלו מקבלים התייחסות לראשונה בגיל בוגר, ולעיתים אף בגיל מבוגר מאוד. אף פעם לא מאוחר לתת לעצמינו ולנסות לשחרר פלונטרים, ומטופלים שעשו טיפולים הוליסטיים מדווחים על שיפור ניכר באיכות חייהם בכל מובן שהוא. טיפולים הוליסטיים שמוענקים על ידי איש מקצוע רציני ומקצועי נוגעים במקומות שאליהם לא העזנו להגיע עד עתה. זה בהחלט הזמן לבדוק את האופציה הזו, ועדיף מאוחר מאשר אף פעם לא.

רפואה משלימה

רפואה משלימה כשמה כן היא, היא אינה באה בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית אלא משלימה אותה. הרפואה המשלימה נותנת כבוד לרפואה המודרנית אך גורסת שאין היא מספיקה, ואומנם אין הוכחות מדעיות לגבי האפקט שלה אך העדויות הרבות ההולכות ומצטברות על אנשים שחייהם השתנו לבלי היכר לאחר סדרת טיפולים כאלו חזקות יותר מכל מחקר. הרפואה המשלימה שהינה הרפואה האלטרנטיבית כוללת אסכולות שונות, מהן הגיעו ממזרח אסיה כמו הרפואה ההודית או הסינית, ומהן כאלו שהתפתחו עם השנים דווקא בעולם המודרני והמתקדם. אומנם הרפואה הקונבנציונאלית הולכת ומתקדמת עם השנים, אך בעיקר בטיפול ופחות במניעה מה שגורם לעוד ועוד אנשים ללכת בכיוון האלטרנטיבי בשביל למצוא לעצמם קצת שקט פיזי ונפשי.

 

✿ שרית ביטון ✿ המגע המרפא לגוף ולנשמה ✿ טיפולים הוליסטים ורפואה משלימהטיפול בחרדות, דיכאון, סטרס ולחץ, חוסר בטחון עצמי, אימון אישי לשיפור באיכות החיים. השאירו פרטים: 
 


חרדות, דיכאון, סטרס ולחץ…

העידן המודרני הביא עימו אם כן לא מעט טוב לעולם, אך בנוסף הוא הביא עימו גם לא מעט דברים שעדיף היה שלא היו. כך לדוגמא השפע התזונתי שנתפס כדבר טוב באופן כללי, הביא עימו חומרים רבים שהיום כבר מבינים את ההשפעה הפיזית והנפשית שלהם. כך גם לגבי קצב החיים אותו כולנו מנסים להשיג, הרצון להצליח והדרישות שרק הולכות וגוברות מאתנו, גורמים ללא מעט אנשים, בעיקר אלו עם המבנה הנפשי החלש להרגיש שהם לא עומדים בזה, מה שמכניס אותם למצבי דחק שונים של לחץ, חרדה, דיכאון וכדומה… יש אומנם תרופות מודרניות שונות אך הן מבוססות בדרך כלל על כימיקליים שונים וחומרים מעובדים כאלו ואחרים, והרפואה ההוליסטית מציעה סוג אחר של טיפולים שהם לא רק לאחר מעשה אלא גם לפניו, מה שאומר שהם גם מניעתיים. קשה להיות היום ברגיעה מוחלטת כשכולם מסביבנו רצים כל הזמן להספיק עוד ועוד, ודאגות החיים רק הולכות וגוברות מהן דאגות בריאות, פרנסה, ילדים, ודאגות נוספות, וטיפולים הוליסטיים הם מקום של בריחה, מקום של שקט בו הנפש מקבלת את הטיפול לו היא ראויה.

חוסר ביטחון עצמי

חוסר ביטון עצמי הוא מנת חלקם של רבים באוכלוסייה, ויש לכך סיבות שונות כשרובן נוגעות בילדות, במשפחה, בחברי העבר, ובכלל, בתקופות הראשונות של החיים. אך חוסר ביטחון עצמי הוא לא משהו שצריך לקבל כגזירת גורל, ויש איך להתמודד עם זה ולהיות עם ראש מורם, וטיפולים הוליסטיים מציעים פתרונות שונים שמסייעים ואף יכולים להרים ולהעצים. גם פה, הכול תלוי במטפל ובניסיונו, עם הרבה מאלו יחד עם רצון ומוטיבציה אפשר לשנות דברים שנראה כאילו נידונו לחיות איתם.

שרית ביטון היא מאמנת אישית ועסקית, מאסטרית ברייקי ותטא הילינג, והיא אחת מהמטפלות ההוליסטיות המבוקשות בישראל. אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לסיוע ורוצים לראות את נפלאות הרפואה ההוליסטית אתם מוזמנים ליצור קשר, ושרית תחזור אליכם בהקדם האפשרי!

ליצירת קשר: 054-6767015 | כתובת אתר: http://saritbiton.bigger.co.il

✿ שרית ביטון ✿
המגע המרפא לגוף ולנשמה טיפולים הוליסטים ורפואה משלימה

חרדות, דיכאון, סטרס ולחץ, חוסר בטחון עצמי, אימון אישי לשיפור באיכות החיים. השאירו פרטים:

שם

טלפון

דואר אלקטרוני


שרית ביטון
מאסטרית ברייקי ותטא הילינג