כירורגיה כללית
הפתרון הטכנולוגי האסתטי ביותר לצלקות לאחר ניתוח
26 בינואר 2020
0

לאורך תקופת חיינו, ישנה סבירות גבוהה מאוד כי נזדקק להתערבות ניתוחית מסוג כזה או אחר. אכן, הפיתוחים המודרניים בתחום הרפואה מאפשרים היום יותר מאי פעם להימנע מהליכים פולשניים ככל הניתן, או בפולשנות מינימלית בלבד, באמצעות שימוש באמצעים מתקדמים –  כמו צנתרים, טיפול תרופתי, אמצעי צילום ודימות מתקדמים ועוד. עם זאת, לעתים אין ברירה, ואנו נדרשים לעבור תחת אזמל הניתוחים. פיתוח טכנולוגי מרגש מבית ש. שיווק כל מילניום, חברה המשווקת את הפתרונות המובילים בתחום הרפואה, עשוי להפוך את החוויה הקשה להרבה יותר קלה ולצמצם את צלקות הניתוח למינימום נראות.

המזכרת שנשארת אחרי הטיפול

קיים מגוון רחב של ניתוחים חיוניים אשר עשויים לעשות את כל ההבדל שבין חיים עם מגבלה קשה ובין איכות חיים ורווחה ולעתים לא רחוקות, גם בין חיים ומוות. על אף שמדובר בהליך חיוני, החוויה עשויה להיות מטלטלת ותהליך ההחלמה עשוי להתיש. בסופו של התהליך, אנו נישאר במקרים רבים עם מזכרת לכל חיינו על הגוף – צלקות הניתוח הבולטות והמכוערות המהוות אחד מהאתגרים הקשים לאחר ההתאוששות מהניתוח, אשר עשוי להרתיע מטופלים בביצוע ההליך.

כל עוד החתך נעשה במקום שאינו נראה לעין, אין לדבר חשיבות גדולה. עם זאת, ישנם ניתוחים רבים המותירים צלקות בולטות במקומות גלויים ועשויים לגרום לבושה רבה. צלקות מניתוח קיסרי, ניתוח לב פתוח, ניתוחי בקע, החלפת מפרק ירך וכן ניתוחים גינקולוגיים וניתוחי ילדים, הם רק חלק זעיר מן הניתוחים המותירים צלקות אשר גורמות למטופלים רבים לחשוב פעמיים לפני שילכו לים או ילבשו חולצה עם מחשוף ופוגעות בדימוי העצמי. סביר להניח שפתרון שיאפשר לצמצם את הצלקת ויותיר מראה אסתטי יותר, יפחית מגורמי ההימנעות מניתוח.

כיצד נוצרת צלקת?

לאחר חיתוך העור, פועלות במרץ מערכות הגוף לרפא אותו ומגבירות את ייצור הקולגן, החלבון האחראי לבניית רקמות העור. הרקמה החדשה היא למעשה הצלקת. כאשר הטראומה לגוף היא קשה, ייצור הקולגן מוגבר משמעותית ובמקרה זה נוצרת צלקת בולטת ואדמומית אשר גם לאחר חודשי החלמה רבים, נותרת מאוד גלויה לעין. גם אמצעי סגירת החתכים עד היום – מהדקי הסיכות או התפרים – לא תמיד אפשרו לצלקת להחלים בצורה אופטימלית. סיכות המתכת הותירו צלקת בעלת צורה ייחודית האופיינית להן המזכירה מסילות רכבת ומכערת מאוד את העור. אלו גם מזהות את הצלקת באופן מובחן כצלקת ניתוח בכל מבט אקראי.  לעיתים גם התפרים, מותירים צלקות הרחוקות מלהיות דקות ואסתטיות.

הפיתוח שמשנה את כללי המשחק

כבר  שנים רבות שחברת ש. שיווק מציבה את עצמה בחוד החנית של ייבוא הפיתוחים הרפואיים המתקדמים  לישראל. במשך כמעט 20 שנה, משמשת החברה כגורם שיווק משמעותי ורב ערך בישראל ומפיצה למרכזים רפואיים רבים בפריסה ארצית טכנולוגיות רפואיות אשר משפרות את איכות חייהם של מטופלים רבים ומקלות על עבודתם של אנשי הצוות הרפואי באופן משמעותי. הסטנדרטים הגבוהים שמציבה החברה והעמידה בתקנים האירופאיים והאמריקאיים המחמירים ביותר, הפכו אותה לאחד מהספקים האמינים והמועדפים ביותר   בתחום המכשור הרפואי ובפרט בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לחדרי ניתוח של החברות המובילות בעולם.

INSORB – פתרון מהפכני לסגירת העור לאחר ניתוח

מכשיר ה-INSORB מבית Cooper Surgical Inc.  האמריקאית מביא עמו בשורה מרגשת למנותחים באשר הם. טכנולוגיה רפואית חדשנית הגלומה במכשיר המהפכני מאפשרת לבצע סגירות חתכים מהירות, נקיות ובהחלמה איכותית מאי פעם על ידי השימוש בסיכות תת עוריות נמסות. סיכות אלו חודרות אל שכבת הדרמיס ונספגות בתוך הגוף באופן טבעי. בשל תכונה ייחודית זו הסיכות אינן דורשות הוצאה מאוחרת יותר ואינן נראות לעין.  התוצאה זהה לתוצאה של ניתוח פלסטי, כאשר הצלקת דקה ומינימלית. המכשיר אכן נמצא בשימוש גם בתחום הכירורגיה הפלסטית, הן בבתי החולים והן בקליניקות הפרטיות.  ש. שיווק הינה הספקית הבלעדית של מכשיר INSORB אשר סוחף בסערה את עולם הרפואה הישראלי ונקלט במרכזים הרפואיים המובילים  המדווחים על שינויים משמעותיים בקרב המטופלים.

שימוש נוח מאי פעם

רופאים רבים מדווחים כי השימוש ב-INSORB הוא קל במיוחד ומאפשר להם לעבוד בדיוק ובמהירות בהליכים ניתוחיים, באופן חסר תקדים. למעשה, משמעות הדבר היא כי המכשיר מכניס פלסטיקאי לכל חדר ניתוח. אלפי מטופלים כבר נוכחו לגלות את ההבדל העצום אשר שינה את האופן בו אנו מבינים את השלכותיהן האסתטיות של ניתוחים פולשניים.

סגירה מהירה במיוחד

מעבר לתוצאות האסתטיות המהפכניות, המכשיר המתקדם מאפשר לבצע את תהליך סגירת החתך במהירות שבעבר לא היה ניתן כלל להעלות על הדעת. מהירות ההליך מאפשרת מספר יתרונות.

  • הסיכויים לזיהומים, דלקות וסיבוכים באזור החתך פוחתים באופן משמעותי.
  • חוסך זמן יקר בהליכי ניתוח ומאפשר לבצע את הפעולה הרגישה בזמן קצר ככל הניתן.
  • מעלה את הסיכויים לתהליך התאחות וריפוי מוצלח וחלק.

אין צורך בכל הליך נוסף

מטופלים רבים נרתעים מהחזרה אל המרכז הרפואי להסרת  הסיכות וחוששים מהכאב הכרוך בהליך ובחוויה הבלתי נעימה. בנוסף, במקרה של סיבוך כמו זיהום, אין צורך בפתיחה מחדש של כל החתך. השימוש ב-INSORB הסוגר את החתכים באמצעות סיכות הנספגות בגוף, מייתר כל הליך נוסף ומאפשר לצלקת להיסגר ולהירפא, ללא כל התערבות רפואית נוספת, מה שמשפיע אף הוא על מראה הצלקת המינימלי.

ירידה משמעותית בכאב

מטופלים ורופאים כאחד מדווחים כי לאחר השימוש ב-INSORB לסגירת חתכי הניתוח, חוויית הכאב הינה נמוכה בהרבה מאשר השימוש באמצעים המסורתיים. משמעות הדבר היא כי גם תהליך ההתאוששות מתקצר משמעותית וניתן לחזור לשגרה במהרה ולהמשיך בחיים נורמליים. מעבר לכאבים הכרוכים בהחלמה, מדווחים מטופלים רבים לאחר ניתוחים כי הם מתקשים בתנועה באזור הניתוח ובמקרים מסוימים גם שיעול, צחוק או עיטוש עלולים להסב כאב. הסיכות הנמסות של INSORB, מספקות הקלה רבה גם בעניין זה ומאפשרות לצד צלקות מינימליות ובעלות מראה אסתטי, גם תנועה קלה יותר והחלמה מהירה יותר.

השלכות קוסמטיות רחבות היקף

כבר מיד לאחר הניתוח, ניתן לראות את ההבדל העצום. הסגירה באמצעות מכשיר ה-INSORB מותיר צלקת מינימלית ולאחר מספר שבועות, כבר כמעט ולא ניתן להרגיש בה. ההבדל בין מראה הצלקת הנותר מתפרים או סיכות מתכת ובין השימוש ב-INSORB הותיר מומחים רפואיים רבים המומים מהתוצאות, ובהם גם מנתחים פלסטיים

פתרונות רפואיים חכמים שנותנים לך חופש

כאשר מדובר בהכרח רפואי, חופש הבחירה שלך עשוי להיות לעתים מוגבל למדי. מסיבה זו בדיוק, אחת השאלות הגדולות שמציבה ש. שיווק בכל צעד בפועלה הוא "כיצד נוכל לספק לך חופש בחירה רחב יותר ואפשרויות מגוונות יותר בהליכים הטיפוליים שלך"? באמצעות מגוון אמצעי מכשור רפואי מתקדמים, ניתן היום ליהנות מחופש שבעבר פשוט לא עמד לרשותך, גם בהליכים ניתוחיים מורכבים במיוחד.

אם בעבר, כל שנותר לך לעשות לאחר ניתוח פולשני הוא להתחיל לתכנן את הקעקוע הבא שיסווה את צלקת הניתוח, לממן ניתוחים פלסטיים יקרים ומורכבים או פשוט להשקיע מאמצים רבים בהסתרת הצלקת ולהימנע מפעילויות מהנות, הרי שכעת עומד לרשותך פיתוח רפואי חדיש שיאפשר לך לצאת מחדר הניתוח עם מזכרת זעירה וזניחה בלבד על העור.

כך, עם פחות כאב, תוצאה אסתטית חסרת תקדים ועם תהליך החלמה מהיר ובטוח יותר, INSORB יוצר בחדרי ניתוח בארץ ובעולם מהפכה של ממש.

זוהי זכותך לקבל את האמצעים הטובים ביותר

בתי חולים ומרכזים רפואיים רבים וטובים בכל רחבי הארץ, כבר השכילו לשתף פעולה עם ש. שיווק ולהכניס אל מערך הציוד שלהם את המכשיר החשוב. עם זאת, אמצעי זה אינו זמין עדיין בכל מקום. במידה ולך, או לילדיך, צפוי הליך ניתוחי המחייב חתך יחסית גדול וגורר אחריו צלקות, חשוב שיעמדו לרשותכם האמצעים החדשניים ביותר על מנת לעבור תהליך החלמה מיטיב. כדי להבטיח זאת, חשוב לברר מול הצוות הרפואי  האם ייעשה שימוש במכשיר INSORB שישאיר לאחר התהליך צלקת מינימלית, פחות כאב ופחות סיבוכים בהליך ההחלמה.

יש לכם שאלה? רוצים ליצור איתנו קשר?
מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו: https://heb.medicalmil.com/
שירות לקוחות: 04-8747580 | 04-8747570