כללי
פיגומים לתעשייה כבדה
15 בפברואר 2022
0

הנדל"ן בישראל נמצא בפריחה משמעותית מאוד ב-20 השנים האחרונות, ולצד פרויקטים גדולים של בנייה אורבנית, אנו רואים גם לא מעט בנייה תעשייתית ופרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38. אין הרבה מהמשותף לפרויקטים בעלי אופי שונה, מלבד הצורך בפיגומים איכותיים. מרבית הפרויקטים כיום הם גבוהים במיוחד, כאשר יש צורך לבנות הרבה ומהר. לכן, יש צורך בפיגומים איכותיים, אשר יסייעו לקבלן לסיים את הפרויקט בצורה מהירה. הפיגומים הם הבסיס לעבודה, ויש צורך בפיגומים שהם גם חזקים, וגם דינמיים. הנוכחות של פיגומים איכותיים מסייעת מאוד לאיכות העבודה, וליכולת של אנשי המקצוע לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

פיגומים לתעשייה.

בנייה תעשייתית ומורכבת

בניגוד לבנייה אורבנית ובנייה נמוכה, בבנייה התעשייתית יש צורך גדול יותר בפיגומים איכותיים. לרוב, הפיגומים באזורי התעשייה הם חזקים יותר ומורכבים יותר ולכן, יש צורך בחברה איכותית המתמחה בתחום, על מנת שתרכיב ותתפעל אותם. הבנייה התעשייתית כיום היא גבוהה יותר ומורכבת יותר, ולכן, האתגרים הם שונים וגדולים יותר משנה לשנה. הפיגומים חייבים לשרת את עובדי הבנייה בצורה הטובה ביותר ולאפשר להם לבצע עבודות מורכבות בגובה, מבלי לסכן את עצמם. החשיבות של תכנון מוקדם ושל ביצוע מדויק בהרכבת הפיגומים היא עצומה, ולכן, יש אנשי מקצוע המתעסקים בנושא הזה ספציפית, ויודעים לתת את המענה המושלם לקבלן, על מנת שיצליח להשיג את כל המטרות שלו במסגרת הפרויקט הספציפי בו הוא נמצא.

 

עפרי פיגומים | פיגומים לתעשייה

לפרטים נוספים מלא/י את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי:

שם

טלפון

דואר אלקטרוני

 

גישה נוחה ומהירה

הפיגומים למעשה מאפשרים לקבלנים השונים העובדים בפרויקט גישה מהירה ונוחה אשר מאפשרת להם לבצע את עבודתם. כאשר הקבלנים מבצעים את העבודה, הם צריכים להרגיש ביטחון מוחלט, וזה מה שמעניקים להם פיגומים ברמה גבוהה. הפיגומים חייבים להיות מספיק איכותיים כדי לאפשר לקבלנים להגיע לנקודות מאוד ספציפיות במבנה. בנוסף, עליהם להיות מותקנים בצורה מהירה, ומפורקים בצורה יעילה, על מנת שיהיה אפשר להמשיך בבנייה בצורה הכי טובה שיש. כדי שיהיה אפשר להתנהל עם הפיגומים בצורה טובה, צריך לעבוד עם צוות שמכיר את עבודת הפיגום, ואת האתגרים שבה.

בטיחות בראש

התקנת פיגומים חייבת להיות קודם כל בטוחה ובטיחותית. יש לשמור על האנשים העובדים על הפיגומים והאחריות היא גדולה. שנית, העבודה חייבת להיות יעילה, שכן הפיגומים צריך להיבנות מהר, ולאפשר לאנשים להתחיל לעבוד. לוח הזמנים הוא פקטור מאוד משמעותי, ויש לעמוד בו כדי לאפשר לפרויקט להתקדם. האתגרים הם רבים, ולפעמים יש גם צורך בביצוע התאמות בשטח, על מנת לאפשר לקבלני המשנה ולעובדי הבנייה לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. לכן, חשוב מאוד לתחזק את הפיגומים, להבין בתחום ולבצע שיפורים תוך כדי העבודה, ולקראת עבודות נוספות בעתיד.

לעבוד עם האנשים הנכונים

אחד הדברים החשובים ביותר בהתקנת פיגומים זה המוניטין. חברות העוסקות בתחום באופן ספציפי השיגו לעצמם שם באמצעות עבודה מאומצת במשך שנים ארוכות, ואלו החברות שכדאי מאוד לעבוד איתן. פיגומים לתעשייה כבדה זה לא דבר של מה בכך, ולמרות שזה נראה דבר שולי יחסית, זהו חלק אינטגרלי בהשגת המטרה, שהיא בנייה מושלמת תוך כדי עמידה בלוחות הזמנים. החברות הללו נמדדות לפי טיב ואיכות העבודה, וכמובן לפי הדינמיקה וגרף השיפור שמציגה החברה בשטח ולאורך זמן. בעולם הבנייה יש תחרות גדולה מאוד, לאור הבנייה המאסיבית בישראל בשנים האחרונות. התחרות הזו היא משמעותית מאוד לבטח בעולם הנדל"ן התעשייתי, ולכן, חברה אשר מסוגלת לתת מענה נכון ואיכותי לאורך זמן, היא חברה שכדאי לעבוד איתה, על מנת להשיג את כל מטרות הפרויקט.

עופרי פיגומים – פיגומים לתעשייה
טלפון ליצירת קשר: משרדי החברה 050-9002718 | אייל 052-3737744
https://www.ofri-pigumim.info/