רפואה
מומחה למחלות עיניים
30 בינואר 2018
0

אולי תופתעו לדעת אבל בעיות בראייה יכולות להיגרם משורה ארוכה של מחלות ושל גורמים. מכיוון שחוש הראייה הוא אחד מחמשת החושים יש לו משמעות מרכזית בחיינו ולמעשה, כל פגיעה בראייה פוגמת קשות באיכות החיים.  לכן, מומלץ לפנות למומחה למחלות עיניים בכל בעיה שמתעוררת וזאת כדי לענות על שתי מטרות – להתאים את הטיפול לבעיה ולמנוע נזקים לראייה שבמקרים רבים הם בלתי הפיכים.

מחלות העיניים למעשה יכולות לפגוע בכל האיברים שמרכיבים את העין, למשל מחלות ברשתית, מחלות בעדשת העין, מחלות בקרנית ומחלות בעצב הראייה. הנפוצות מכולן הן שתיים :

  • מחלת הגלאוקומה – לחץ תוך עיני מוגבר שעלול לפגוע בעצב הראייה
  • קטרקט –  מחלה שבעדשת העין שבאה לידי בטוי בעכירות עד כדי פגיעה ביכולת הראייה.

 

מה עושים?

כאמור, אנחנו ממליצים לפנות למומחה בכל בעיית ראיה. מומחה למחלות עיניים זה יוכל לאבחן את הבעיה ולהתאים לה טיפול, למשל טיפול תרופתי או המלצה על טיפול כירורגי. במקרה של ההמלצה האחרונה, הוא אף יכין את המטופלים לניתוח ויבצע את כל ההכנות הנדרשות לשם כך. לכן, אנחנו ממליצים לפנות לרופא מומחה בעל ידע ונסיון בניתוחי עיניים כדי להיות בידיים בטוחות. בנוסף, רק לרופא מומחה יש את הציוד הרלוונטי הנדרש כדי לבצע אבחונים, טיפולים וניתוחים בהצלחה.

 

אז למי לפנות?

אם אתם מחפשים מומחה למחלות עיניים אנחנו ממליצים על הטוב מכולם – ד"ר ירון לנג. לד"ר לנג ניסיון של כ-30 שנה בתחום רפואת העיניים והוא עבר השתלמויות מקצועיות בנושא, הן  בארץ והן בחו"ל. ד"ר לנג שימש במגוון תפקידי רפואה במחלקת העיניים של ביה"ח העמק בעפולה עד לפסגה – מנהל מחלקת העיניים בבית החולים, תפקיד אותו מילא בהצלחה במשך 7 שנים.

 

איך פונים?

אולי תופתעו לגלות אבל אם אתם רוצים להינות מהידע והנסיון של ד"ר לנג, נדרש מכם רק לבחור בין עפולה לחיפה.

  • עפולה – בעפולה נמצאת מרפאתו הפרטית של ד"ר לנג ולרשותכם שני טלפונים ליצירת קשר: 0544449050 ו-.048877121
  • חיפה – בחיפה מטפל ד"ר לנג במסגרת המרכז המתקדם לניתוחי עיניים שאותו הקים שנקרא מרכז מעיין. כאן עומד לרשותכם מספר הטלפון 046875000.

ולנו רק נותר לאחל רפואה שלמה ושנים רבות של ראייה משובחת.