אורטופדיה
בחירת מכון אורטופדי להתמודדות עם הכאב
9 ביוני 2015
0

חשים כאב? אתם לא היחידים, כמעט כל אחד ואחת חשים בשלב זה או אחר בחייהם כאב כאשר לרוב הסיבה לכאב היא אורטופדית. מעל ל-80% מתחושות הכאב מגיעות מקורן אורטופדי כאשר חלק מהכאבים מופיעים לאחר פציעה כמו למשל לאחר נפילה, פגיעת ספורט ועוד, אך רוב הכאבים מגיעים כתוצאה מחיי היום יום שלנו.

מדרסים בהתאמה אישית

מכון אורטופדי מטפל בסוגי הפגיעות השונות, אלו שנובעות מפגיעה ספציפית ואלו שנובעות כתוצאה מהתנהלות חיינו.

חיי היום יום המערביים

אנשים מגיעים אל מכון אורטופדי מתוך רצון להתגבר על כאבים שונים אשר מלווים אותם, כאבים שאינם עוברים מעצמם. חיי היום יום המערביים גורמים לנו לא פעם לכאבים. ישיבה ממושכת לאורך שעות רבות, עבודה בסביבה לא ארגונומית מול המחשב והטלוויזיה וחוסר תנועה, גורמים כולם לכאב. כמובן, כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לעשות פעולות לשיפור ההתנהלות היומית שלנו ולשם כך ניתן להגיע אל המכון האורטופדי אשר נותן טיפול במקום וגם הנחיות להתנהלות בריאה יותר. במכון ישנם כלים שונים כאשר תמיד מתחילים מביצוע אבחון של הכאב עצמו ולאחר מכן מתאימים טיפול ומלווים את המטופל עד להיעלמות הכאב או הפחתה שלו בצורה משמעותית.

ביצוע אבחון של הכאב

השלב הראשון בטיפול בכאב הוא ביצוע אבחון שלו. המכון האורטופדי יבצע את האבחון וירצה לקבל תשובה לשאלות הבאות:

  • כמה הכאב מפריע למטופל בחיי היום יום?
  • מתי הכאב מחמיר?
  • מה מפעיל את הכאב?
  • כיצד מתנהל המטופל בחיי היום יום שלו?

מכון אורטופדי לביצוע הטיפול

לאחר קבלת תשובות לכל השאלות השונות המכון האורטופדי יוכל לבצע טיפול מתאים אשר יקל עליכם מדי יום. המטרה של המכון היא להתאים לכם טיפול שיביא לשיפור באורח החיים שלכם. המכון יתאים את הטיפול ויבצע טיפולים במקום. ישנם מקרים בהם המכון ימליץ על טיפולים נוספים כמו למשל התאמה של מדרסים או שימליץ על פעילות שונה ביום יום. מכון אורטופדי נועד לראות את התמונה המלאה של הכאב שלכם ולהתאים לכם את הטיפול הנכון ביותר שיביא לריפוי מלא מהכאב ולאיכות חיים.