כירורגיה כללית
פריצת דרך : בשורה לחולי לב ולבעלי כולסטרול גבוה?
16 ביוני 2015
0

אתם מתעייפים מהר בפעילות פיזית, וקשה לכם לעלות מדרגות, אתם אחרי אירוע לב או שבץ, או קטיעה ברגלים, או שהכולסטרול שלכם גבוה? יש לכך כנראה "טרשת עורקים".

אנשים שטרשת העורקים פוגעת בהם, מוצאים את עצמם מהר מאוד בעולם חדש שאינו מוכר להם. חיים עם מחלה שהיא לא פשוטה, וצורך בקבלת טיפול שלרוב הוא טיפול עם תרופות שונות, שלעתים מלווה בתופעות לוואי, באשפוזים, בניתוחים, ויציאה מהחיים שהיו רגילים להם.

יש לכם כנראה "טרשת עורקים"  מחלה הגורמת להתקפי לב, שבץ מוחי, קטיעות רגלים, בעיות בכליות, בעניים ועוד.
יש לכם כנראה "טרשת עורקים" מחלה הגורמת להתקפי לב, שבץ מוחי, קטיעות רגלים, בעיות בכליות ועוד.

לפי משרד הבריאות: בישראל מעל ל 30 אלף אשפוזים בשנה כתוצאה מהתקפי לב,  עוד כ 15 אלף אשפוזים כתוצאה משבץ מוחי,  עוד כ 5 אלף אשפוזים לקטיעת חלקי רגלים, ועוד עשרות אלפים מתחילים לקחת תרופות להורדת הכולסטרול.

לאחר מחקר קליני פורץ דרך שבוצע בראשות פרופסור אבירם מיכאל, מנהל מעבדות המחקר בבית החולים רמב"ם והטכניון, בו נמצא יעילותו והשפעתו של כמוסת הליקוריץ המיוצרת במפעל "פיטנס" בקרית שמונה, למניעת מחלות לב, טרשת עורקים, אירוע מוחי, מחלות כלי דם ואיזון רמת הסוכר בדם,  וכן שיפור גדול באיכות החיים.

תמצית שורש ליקוריץ ★ המקורי שנבדק ונחקר קלינית על ידי פרופסור מיכאל אבירםמוצר מהפכני וטבעי שעבר מחקר קליני בבית חולים רמב"ם – מוצר מהפכני לחולי טרשת עורקים, חולי לב, סוכרת, כולסטרול, למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מתוצאות המחקר עולה כי בכל המדדים החשובים כמו: ברגישות הכולסטרול והפלסמה לחמצון,  ירידה בהתגבשות הכולסטרול,  ירידה כללית בכולסטרול ובטריגליצרידים, ירידה בגלוקוז והעמילאז,  וכן ירידה בלחץ הדם הגבוה.

מתצפיות ובשימוש הציבור בכמוסת הליקוריץ, לא דווח על כל תופעת לוואי.

התברר כי צריכת כמוסת הליקוריץ מסייעת בהפחתת טרשת עורקים ובהורדת סיכון למחלות לב וכלי דם.

התברר כי צריכת כמוסת הליקוריץ מסייעת בהפחתת נזקי מחלת הסוכרת בצורה ניכרת.

התברר כי צריכת כמוסת הליקוריץ מסייעת בהפחתת גלי חום אצל נשים בגיל המעבר.

התברר כי צריכת כמוסת הליקוריץ מפחיתה תופעות של דליות וורידים בולטים ברגליים.

 

האם יש כאן פריצת דרך ואפשרות חדשה לאחוז גדול מהסובלים מטרשת עורקים? אכן מדובר בפיתוח ומחקר חדיש הנעשה במעבדות המחקר של בית חולים רמב"ם ובטכניון, המחקר התבצע בראשות פרופסור אבירם מיכאל, צוות המחקר הצליח למצות ולזקק משורש הליקוריץ נוגדי חמצון מיוחדים, כמו הגלברידין הקיים בריכוז גבוה, נוגדי חמצון אלו תורמים בצורה משמעותית בעצירת ונסיגת טרשת עורקים. לדוגמא, מוריד את התחמצנות הכולסטרול הרע ב 55% כתוצאה מכך רמות הכולסטרול, רמות טריגליצרידים ולחץ הדם הגבוה יורד ומתאזן.

האם יתכן כי מדובר במוצר ייחודי טבעי ההולך להשפיע לטובה על מיליוני אנשים בעולם, ולשפר איכות החיים של הסובלים מטרשת עורקים?
תצפיות שבוצעו ע"י ד"ר יעקב פוגלמן , הראו שינוי גדול ושיפור מצבם הבריאותי של אנשים רבים אשר משתמשים בכמוסת ליקוריץ מיוחדת זו .

לדעתו של ד"ר ריקרדו, קרדיולוג בכיר שביצע למעלה מ 30 אלף צנתורים : אפשר למנוע אלפי צנתורים ע"י שימוש נבון בכמוסת הליקוריץ המיוצרות במפעל "פיטנס".

בדיקה רפואית לזיהוי מצב הטרשת בגופנו :

בדיקת CIMT :

בדיקת אולטראסאונד ייחודית הנותנת בדיוק של 96% את מצב סתימת העורקים בגוף. למעשה רוב האוכלוסייה מעל גיל 45 ישנה טרשת כלשהיא לפעמים לפני כן. מכיוון שאף אחד כמעט, לא בודק את מצב הטרשת אצלו, ביום בהיר וללא התראה אפשר לקבל התקף לב או שבץ מוחין ללא סימנים מקדימים.

האגודה האמריקאית לקרדיולוגיה, ממליצה על בדיקת CIMT לכל אדם מעל גיל 45 או למי שיש היסטוריה משפחתית של מחלות לב , יתר לחץ דם , סוכרת, עודף שומני הדם.

בדיקת אולטראסאונד ייחודית הנותנת בדיוק של 96% את מצב סתימת העורקים בגוף.
בדיקת אולטראסאונד ייחודית הנותנת בדיוק של 96% את מצב סתימת העורקים.

טרשת עורקים :

טרשת עורקים היא מחלה שמתפתחת כתוצאה מתהליך דלקתי ממושך המתרחש לאורך זמן בדפנות העורקים. טרשת עורקים, זהו תהליך תגובה של  מערכת החיסון כנגד חדירת כולסטרול מחומצן לתוך דפנות העורקים. כתוצאה מכך, נוצר תהליך הצטברות איטית של כולסטרול על הדפנות, עד חסימת משמעותית של העורק הנגוע ועצירה זרימת הדם לשריר הלב, המוח, הרגלים, הכליות וכו'.

כולסטרול :

הכולסטרול הוא מולקולה שומנית, אחד החומרים הביולוגים החיוניים לגוף. ללא כולסטרול לא נחיה. הכולסטרול הוא המוביל של חומרים ביולוגים רבים לכל חלקי הגוף שלנו, כגון הורמוני המין, וויטמינים, וחומרים לבניית תאים חדשים. וחומרים ליצור אנרגיה.

ה LDL  :

ה-LDL , (הכולסטרול "הרע") מיוצר ע"י הכבד. בזרימתו במערכת הדם הוא מתחבר לרדיקלים חופשיים, ונוצר תהליך חמצון ושקיעה של תאים מחומצנים בדם המצטבר בדפנות העורקים. הסיבה לכך היא שהרדיקלים החופשים מתחברים לכולסטרול ומשנים את צורתו, שינוי זה גורם ל כולסטרול מחומצן להיות חומר רעיל, מכיוון שיוצר תהליך תגובת המערכת החיסונית. כך נוצר תהליך של מות תאים שומניים, השוקעים ומצטברים בעורקים, ויוצרים טרשת חלקית או במקרים לא טובים, מלאה של העורק.

אם הגיל, תהליך ייצור נוגדי החמצון הטבעי בגופנו יורד, ובמידה ואיננו מקפידים על איכות חיים טובה, רמות הרדיקלים החופשיים עולה כתוצאה מזיהום אויר, עישון, תזונה, סוכרת , וכך עולה רמת חמצון הדם אשר מעלה האפשרות לתהליך הגורם לטרשת העורקים.

פרופסור אבירם על הכולסטרול :

לא רק רמות הכולסטרול בדם קובעות את הסיכון להתקפי לב ושבץ, אלה גם סוגו של הכולסטרול חשוב. אם הכולסטרול מחומצן, אז ההשתקעות שלו בדפנות העורקים יכול להוביל לסתימתם ולהתקף לב, גם אם רמת הכולסטרול תקינה. אם כך, יש צורך בנוגד חמצון שימנע תופעה זו של חמצון הכולסטרול, נוגדי החמצון הנמצאים בשורש הליקוריץ מיוחדים מאד, ולא נמצאים בפירות וירקות אחרים.

בתהליך זיקוק ומיצוי מיוחד של שורש הליקוריץ, אשר פותח ע"י מפעל "פיטנס"
בשיתוף פעולה עם מעבדות המחקר של בי"ח רמב"ם והטכניון במשך 15 שנים, בראשות פרופסור אבירם,
ושבסיומו נרשם עליו פטנט בין לאומי. מיוצרת כמוסה צמחית טבעית, אשר היא נוגדת חמצון מיוחד למניעת תהליך טרשת העורקים בגופנו.

 

 

באדיבות רפי יהלום – ליקוריץ
טלפון: 052-28556549

 

★ תמצית שורש ליקוריץ ★ המקורי שנבדק ונחקר קלינית על ידי פרופסור מיכאל אבירם

מוצר מהפכני וטבעי שעבר מחקר קליני בבית חולים רמב"ם – מוצר מהפכני לחולי טרשת עורקים, חולי לב, סוכרת, כולסטרול, למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם:

שם

טלפון

דואר אלקטרוני

ליקוריץ