כללי
קוסמטיקה פרה רפואית : טיפולי פנים לגברים ונשים
29 במרץ 2016
0

אם בעת העתיקה היה מקובל להדגיש את ההבדלים ואת השוני שבין גברים לבין נשים, הרי שכיום מקובל יותר לחפש את נקודות הדמיון ולחתור ליותר שוויון. גם בתחום טיפולי הפנים ניתן לראות שבהחלט כבר לא מדובר בצורך נשי בלבד. מגוון רחב של טיפולי פנים לגברים ונשים הפכו למקובלים וניתן ליהנות מהם בכדי לשפר את המראה, לשפר את ההרגשה ולמנוע הופעה מוקדמת של כתמים, קמטים ושאר נזקים.

מכון קוסמטיקה פרה רפואית בתל אביב
מכון קוסמטיקה פרה רפואית בתל אביב

טיפולי פנים ואפקט מתיחה

הופעה של קמטים באזור הפנים הינה תוצאה בלתי נמנעת של העלייה בגיל. עם זאת, טועה כל מי שחושב שלא ניתן להתמודד עם התופעה הזאת. אנו לא מדברים אך ורק על התערבות ניתוחית או על הזרקה של טיפולי בוטוקס. יש בהחלט דרכים נוספות שיכולות לחולל פלאים תוך שילוב של טיפולי פנים לגברים ונשים.

טיפול הידרדרמי, למשל, אחד המתקדמים ביותר ובעל התוצאות היפות ביותר פועל על כמה רבדים במקביל. ראשית, מדובר בטיפול שמנקה את העור ומסייע בסילוק כתמים. שנית, מדובר בטיפול שגם פועל על שרירי הפנים, מחזק אותם, ממריץ את הדם. שלישית, מדובר בטיפול שגם מעודד את פעילות הלימפה ומשיג בתוך כך אפקט של "הצערה" או כפי שמקובל לכנות זאת גם – "אנטי אייג'ינג". טיפולים נוספים שיכולים לחולל שינוי ניכר באמצעות אפקט של מתיחה כוללים טיפול ליפטוזום וכן טיפולי פנים הפועלים ישירות על השרירים ומשפרים את מתח השריר ובניית סיבים התורמים למיצוק.

חנהל'ה – קוסמטיקה פרה רפואיתטיפולי פנים לנשים וגברים, פילינג יהלום, פדיקור רפואי וטיפול הידרדרמי, רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם:

פילינג ואפקט הניקוי העמוק

עבור גברים וגם נשים, טיפול פנים איכותי יכול בהחלט לכלול אפקט של ניקוי עמוק באמצעות פילינג. גם גברים שמגלחים את פניהם מדי יום ויום (ובכך מסייעים לתהליכי חידוש תאים וניקוי) יכולים בהחלט לגלות שפילינג איכותי מחולל פלאים. טיפולי פנים לגברים ונשים שניתן להמליץ עליהם בפה מלא כוללים את שיטת היהלום. על פי שיטה זאת נעזרת אשת המקצוע כגון קוסמטיקאית רפואית במכשור ייחודי. חשוב לדעת שלא מבצעים אך ורק הסרה של תאי עור מתים אלא גם מזרזים את זרימת הדם ומקבלים אפקט נוסף באמצעות שימוש בסרום איכותי.

סרום מקצועי יכול להכיל מרכיבי חלבון טבעיים, תמציות צמחים וחומרים נוספים שנחשבים לבעלי סגולות ריפוי, התחדשות וניקוי. על טיפול פילינג מקצועי מומלץ לחזור מדי זמן וכך לראות תוצאות מיטביות. יש לציין שקיימות דרכים נוספות להשגת פילינג מקצועי בהתאם לאופי העור ומצב הפנים. יש אפשרות לשלב מרקחת של מולטי וויטמין, ניתן לשלב גם מיצי פירות וחומרים פעילים בעלי אפקט מצוין.

טיפולים לאירועים

לצד טיפולי פנים לגברים ונשים שמקובל לקבל כחלק מסדרת טיפולים או באופן קבוע ושוטף מפעם לפעם, יש גם טיפולי פנים שמקובל לקבל כהכנה לקראת אירוע חשוב. טיפול פנים כללי שמשיג מראה פנים זוהר, פילינג חד פעמי, מסכות לפנים – כל אלה משפרים את המראה החיצוני לקראת אירוע חשוב, מסיבה, חתונה, בר מצווה. יש גם טיפולים מותאמים לסובלים מצלקות או חטטים, טיפולים להתמודדות עם אקנה, טיפולים מותאמים לעור יבש או לבעלי עור שומני.

טיפים לעור הפנים

מלבד גנטיקה וטיפולי פנים שונים, יש גם גורמים התנהגותיים שיכולים להשפיע מאוד על עור הפנים ועל מראה הפנים בכלל. גם מי שמקפיד על טיפולי פנים מקצועיים זקוק לכללי עזר יומיומיים. למשל:

  • ניקוי פנים מומלץ לבצע באמצעות תכשירים מתאימים שתורמים גם לריכוך העור.
  • שימוש קבוע בקרם הגנה מונע את נזקי השמש והזדקנות מוקדמת של העור.
  • הקפדה על שינה מספקת מסייעת לשיקום נזקים ותורמת למראה צעיר יותר ובריא יותר.

חנהל'ה – מכון לקוסמטיקה פרה רפואית בתל אביב
טלפון: 050-2577-676

 

חנהל'ה – קוסמטיקה פרה רפואית

טיפולי פנים לנשים וגברים, פילינג יהלום, פדיקור רפואי וטיפול הידרדרמי, רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם:

שם

טלפון

דואר אלקטרוני